EPERIA Shopping Mall Prešov

EPERIA Shopping Mall je moderné dvojpodlažné nákupné centrum s celkovou prenajímateľnou plochou 22 000 m2. Regionálne nákupné centrum stavia developer J&T REAL ESTATE už v existujúcej  obchodnej zóne na prešovskom sídlisku Sekčov. Stavba bude mať po dokončení, dosiaľ ako jediná v meste, medzinárodné hodnotenie ekologických stavieb - certifikát BREEAM. Výstavba EPERIE s celkovou investíciou 50 mil. eur začala v júni 2016. Nová prešovská módna adresa otvorila svoje brány prvým návštevníkom v novembri 2017.

EPERIA do Prešova prináša renomované módne značky v stovkách obchodov a široké portfólio zákazníckych služieb. Nechýba nový koncept potravín Fresh Supermarket, food court, nový kulinársky a reštauračný zámer.  Svoje miesto tu majú kaviarne a rôzne gastro prevádzky, medzi inými Café Dias, kubánsky bar La Cubanita, Sedliacky dvor alebo úplne nový reštauračný koncept Šariš. Návštevníci tiež môžu využívať užitočné služby pošty, mobilných operátorov, či finančné služby.

Dominantu EPERIE tvorí centrálne námestie otvorené cez dve podlažia, ktoré poskytuje priestor pre príležitostné kultúrne a verejné podujatia, aktivity pre deti a veľa iných atrakcií na načerpanie dobrej nálady, inšpirácie a strávenie príjemných chvíľ s rodinou. V EPERII nájdete okrem oddychovej zóny so zeleňou a informačným pultom tiež dostatok parkovacích miest. V podzemí zaparkuje do 200 áut a ďalších 400 na teréne. EPERIA myslí aj na cyklistov a vyznávačov moderného, mestského životného štýlu a je bezbariérová. Bezplatná wifi je samozrejmosťou.

Typ nehnuteľnosti Retail/služby
Lokalita: Prešov
Prenajímateľná plocha: 22 000 m2
Užívatelia: H&M, C&A, Lindex, New Yorker, A3 sport,  Exi Sport, CCC, Fresh Supermarket, Orange, Telekom, O2, Tatra banka, Poštová banka, Slovenská sporiteľňa atď.

Webstránka projektu