Do fondu NÁŠ PRVÝ REALITNÝ o.p.f. pribúdajú nové projekty

Do najväčšieho fondu nehnuteľností Prvej penzijnej, NÁŠ PRVÝ REALITNÝ o.p.f., nám pribudli 2 nové nájomné projekty.

EPERIA Shopping Mall

Toto moderné dvojpodlažné nákupné centrum otvorí brány prvým návštevníkom 24. 11. 2017 v Prešove.

Prešovské nákupné centrum s prenajímateľnú plochu 22 000 m2 stavia developer J&T REAL ESTATE už v existujúcej  obchodnej zóne na prešovskom sídlisku Sekčov. Výstavba EPERIE s celkovou investíciou 50 mil. eur začala v júni 2016.

EPERIA do Prešova prináša renomované módne značky v stovkách obchodov a široké portfólium zákazníckych služieb. Nechýba nový koncept potravín Fresh Supermarket, food court, nový kulinársky a reštauračný zámer.  Svoje miesto tu majú i kaviarne a rôzne gastro prevádzky. Návštevníci tiež môžu využívať užitočné služby pošty, mobilných operátorov, či finančné služby, vrátane pobočky Poštovej banky.

Dominantu EPERIE tvorí centrálne námestie otvorené cez dve podlažia, ktoré poskytuje priestor pre príležitostné kultúrne a verejné podujatia, aktivity pre deti a veľa iných atrakcií na načerpanie dobrej nálady, inšpirácie a strávenie príjemných chvíľ s rodinou. V novootvorenom nákupnom centre nájdete okrem oddychovej zóny i dostatok parkovacích miest. EPERIA myslí aj na cyklistov a vyznávačov moderného, mestského životného štýlu a je bezbariérová. Bezplatná wifi je samozrejmosťou.

Viac o projektoch fondu NÁŠ PRVÝ REALITNÝ o.p.f.

Eperia Prešov

Eperia Prešov 1

Retail box Nové Zámky

Dňa 9.11.2017 bol otvorený ďalší Retail box a to v Nových Zámkoch na ulici S.H.Vajanského. Napriek tomu, že oficiálne otvorenie sa konalo v dopoludňajších hodinách, prišlo pomerne veľa zvedavých kupujúcich.

Vlastníkom nehnuteľnosti je Forespo Reality 11 a.s. Na ploche 3 300 mnájdete obchody známych značiek s odevným, drogérijným, potravinárskym, či elektro sortimentom. Medzi nájomcami sú spoločnosti ako Billa, Pepco, DM Drogerie, či Fast Plus. V blízkej budúcnosti sa tiež plánuje  otvorenie lekárne a predajne s hračkami Dráčik, v samostatnom objekte. Samozrejmosťou je priestranné parkovisko.

Viac o projektoch fondu NÁŠ PRVÝ REALITNÝ o.p.f.

Retail box_Nové Zámky

Retail box_Nové Zámky 1